default_mobilelogo

skola6

„Duálne vzdelávanie a zvýšenie
atraktivity a kvality OVP“
 
minedu300
 
eu300px
 
oplz300  
SDV 300px
 
„Tento projekt sa realizuje vďaka
podpore z Európskeho sociálneho
fondu a Európskeho fondu
regionálneho  rozvoja v rámci
Operačného programu Ľudské zdroje“ 
 
 jedal300x
 
edu300x
 
florbal
 
int 2017 1
 
unsk1
 
opspc
Náš internát je súčasťou Strednej odbornej školy agrotechnickej, Tovarnícka 1632, Topoľčany. Sme školský internát (ďalej iba internát) pre žiakov stredných škôl. Internát poskytuje výchovu a vzdelávanie, ubytovanie a stravovanie pre 49 žiakov z ôsmich stredných škôl v meste.
 
Ubytovacia kapacita internátu je 53 miest. Žiaci v internáte sú zadelení do 2 výchovných skupín: chlapci a dievčatá. Internát je umiestnený v budove školy C - 1 na treťom poschodí v uzavretom areáli.
 
Chodba je rozdelená na chlapčenskú a dievčenskú časť presklenými dverami, na ktorých sa nachádza zvonček v prípade potreby počas noci. V budove internátu máme 22 izieb, študovňu, knižnicu, počítačovú miestnosť s pripojením na internet a tlačiarňou, spoločenskú miestnosť, kuchynku. Internát je vybavený bezdrôtovou internetovou sieťou (WIFI).
 
ubyt1
 
Kuchynka je vybavená elektrickým sporákom s rúrou, hriankovačom, varnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou. K dispozícii je žehlička a žehliaca doska. Žiaci ubytovaní v internáte môžu využívať posilňovňu, telocvičňu a športový areál školy i školskú knižnicu.
 
ubyt2
 
Stravovanie je zabezpečené v školskej jedálni. Na zabezpečenie výchovno – vzdelávacej činnosti máme k dispozícii počítače, laserovú tlačiareň, telovýchovné náradie a náčinie, TV, video, DVD, rádiomagnetofón a CD prehrávač, odbornú a populárnu literatúru, časopisy, hudobné nástroje a rôznorodý materiál na tvorivú výchovno – vzdelávaciu činnosť. Výška mesačného príspevku na čiastočnú úhradu nákladov spojených s ubytovaním v internáte je určená všeobecným nariadením zriaďovateľa internátu.
 
ubyt3
 
Konkrétna výška príspevku je uvedená v rozhodnutí riaditeľa internátu na príslušný školský rok.
 
 
Žiadosť o prijatie do školského internátu    ikona pdf50x 
Výchovný program školského internátu ikona pdf50x
Školský poriadok školského intenátu ikona pdf50x
 
 
PhDr. Jana Horilová, vedúca výchovávateľka
tel.: 038/5372821; 5322560
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
E-mail:
Predmet:
Správa:
minifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogallery