default_mobilelogo

skola6

Celkové výsledky prijímacích skúšok zo dňa 13.5. 2019 a 16.5. 2019 ikona pdf30x
„Duálne vzdelávanie a zvýšenie
atraktivity a kvality OVP“
 
minedu300
 
eu300px
 
oplz300  
SDV 300px
 
„Tento projekt sa realizuje vďaka
podpore z Európskeho sociálneho
fondu a Európskeho fondu
regionálneho  rozvoja v rámci
Operačného programu Ľudské zdroje“ 
 
 jedal300x
 
edu300x
 
florbal
 
int 2017 1
 
unsk1
 
opspc
Dňa 16.1. 2018 sa v telocvični SOŠ drevárskej konalo okresné kolo žiakov stredných škôl "Hádzaná žiakov SŠ". V úvodnom zápase našej skupiny sme nastupovali ako aucajder proti favorizovanému družstvu SOŠ drevárskej, kde sme na prekvapenie porazili favorita skupiny 8:14. Bol to vynikajúci vstup do turnaja, mužstvo nabralo sebavedomie, čo sa odzrkadlilo aj na ďalších výsledkoch. Druhý zápas sme opäť po zodpovednej hre bezproblémov porazili družstvo zdravotnej školy v pomere 13:17.
 
V poslednom zápase našej skupiny sme sa stretli s družstvom gymnázia. Z našej strany už bolo rozhodnuté o víťazovi skupiny, aj napriek tomu sme dokázali potvrdiť 1 miesto v skupine víťazstvom 12:13. V samotnom finále turnaja sme sa stretli s SOŠ potravinárskou. Do zápasu sme vstupovali s odhodlaním dvojnásobného víťaza okresu poraziť, v úvode zápasu sme prehrávali 3:1. Z nepriaznivého stavu sme dokázali vyrovnať hru na 6:6, výsledok sa stále posúval gól na gól.
 
Chlapci bojovali o každú loptu, súper už bol nervózny, nečakal tak ťažký priebeh hry čo sa odzrkadlilo aj na faule na červenú kartu do konca zápasu. Škoda že sme hneď po minúte po taktickej chybe Tótha prišli o početnú výhodu a hra sa opäť vyrovnala. Nakoniec sa zápas skončil remízou 11:11. O celkovom víťazovi rozhodli sedem metrové hody. Žiaľ v 4 rozstrele Kováč nepremenil a tým pádom sme skončili na druhom mieste. Chlapci odohrali vynikajúci turnaj plný bojovnosti. Ďakujeme im za vzornú reprezentáciu školy a gratulujeme im ku krásnemu druhému miestu.

  • 1h2018
Arpáš Adam, Belanský Juraj, Belohorec Dávid, Darmo Matúš, Ducký Radoslav, Gregor Peter, Hostačný Samuel, Koprda Tibor, Kováč Filip, Kuric Jan, Rusňák Martin, Tóth Jakub
E-mail:
Predmet:
Správa:
minifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogallery