default_mobilelogo

skola6

Prijímacie skúšky pre nenaplnený počet miest sa uskutočnia 19.júna 2018 ikona pdf30x
„Duálne vzdelávanie a zvýšenie
atraktivity a kvality OVP“
 
minedu300
 
eu300px
 
oplz300  
SDV 300px
 
„Tento projekt sa realizuje vďaka
podpore z Európskeho sociálneho
fondu a Európskeho fondu
regionálneho  rozvoja v rámci
Operačného programu Ľudské zdroje“ 
 
 jedal300x
 
edu300x
 
florbal
 
int 2017 1
 
unsk1
 
opspc
Dňa 25.4. 2017 sa na futbalovom štadióne v Leviciach konalo krajské kolo žiakov stredných škôl "Veľký futbal žiakov SŠ" .
 
V úvodnom zápase našej skupiny sme  podľahli SOŠ polytech.  zo Zlatých Moraviec 2:0 , na začiatku zápasu sme nevyužili dve šance, súper bol húževnatý a dobre fyzicky stavaný, v osobných súbojoch mal na vrch . V druhom súboji sme nastúpili proti družstvu z Komárna, viac sme sa koncentrovali, čo bolo už poznať aj na ihrisku, družstvo začalo hrať kolektívne, čo sa odzrkadlilo aj na výsledku 2:0 v náš prospech, o ktoré sa postaral O. Vrábel. Tretí zápas v skupine dopadol už podľa očakávania, nenechávali sme už nič na náhodu a bezproblémov sme porazili družstvo zo Šale 3:0. Aj napriek prehre v skupine z Moravcami ešte bola iskrička nádeje si zahrať o prvé miesto, žiaľ nám neprialo šťastie a Moravciam sa z nepriaznivého stavu 1:0 proti Komárnu po prvom polčase podarilo otočiť na 1:2, čo nás odsunulo do bojov o tretie miesto.
 
V súboji o 3 miesto sme sa stretli s domácimi Levicami, po troch zápasoch po sebe už nám dochádzali sily, čo hralo do karát domácemu družstvu, ktoré malo medzi zápasmi oddych, ale aj napriek tomu sme dokázali hrať vyrovnanú partiu, v druhom polčase prišlo k striedaniu, kde sa vrátil na ihrisko P. Papranec, ktorý po presnom centri od P. Kormana strelou z prvej dve minúty pred koncom rozhodol zápas a upravil stav na 1:0. Chlapci predviedli výborný bojovný výkon v každom jednom zápase za ktorý sa určite nemôžu hanbiť a pekné 3.miesto je tomu výsledkom. Chlapcom ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a gratulujeme.
  • vfutbalss201701
  • vfutbalss201702
Reprezentovali:  Dominik Antala, Adam Arpáš, Adam Báleš, Dušan Báleš, Marek Benko, Thomas Blaho, Dávid Cikatricis, Samuel Hostačný, Richard Hudok, Patrik Korman, Klačanský Dominik, Gábriš Filip,  Marek Pakanec, Patrik Papranec, Ondrej Vrábel.
E-mail:
Predmet:
Správa:
minifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogalleryminifotogallery