opspc

matura300x

portalvs300x

progecad300x
Dňa 25.4. 2017 sa na futbalovom štadióne v Leviciach konalo krajské kolo žiakov stredných škôl "Veľký futbal žiakov SŠ" .

V úvodnom zápase našej skupiny sme  podľahli SOŠ polytech.  zo Zlatých Moraviec 2:0 , na začiatku zápasu sme nevyužili dve šance, súper bol húževnatý a dobre fyzicky stavaný, v osobných súbojoch mal na vrch . V druhom súboji sme nastúpili proti družstvu z Komárna, viac sme sa koncentrovali, čo bolo už poznať aj na ihrisku, družstvo začalo hrať kolektívne, čo sa odzrkadlilo aj na výsledku 2:0 v náš prospech, o ktoré sa postaral O. Vrábel. Tretí zápas v skupine dopadol už podľa očakávania, nenechávali sme už nič na náhodu a bezproblémov sme porazili družstvo zo Šale 3:0. Aj napriek prehre v skupine z Moravcami ešte bola iskrička nádeje si zahrať o prvé miesto, žiaľ nám neprialo šťastie a Moravciam sa z nepriaznivého stavu 1:0 proti Komárnu po prvom polčase podarilo otočiť na 1:2, čo nás odsunulo do bojov o tretie miesto.

V súboji o 3 miesto sme sa stretli s domácimi Levicami, po troch zápasoch po sebe už nám dochádzali sily, čo hralo do karát domácemu družstvu, ktoré malo medzi zápasmi oddych, ale aj napriek tomu sme dokázali hrať vyrovnanú partiu, v druhom polčase prišlo k striedaniu, kde sa vrátil na ihrisko P. Papranec, ktorý po presnom centri od P. Kormana strelou z prvej dve minúty pred koncom rozhodol zápas a upravil stav na 1:0. Chlapci predviedli výborný bojovný výkon v každom jednom zápase za ktorý sa určite nemôžu hanbiť a pekné 3.miesto je tomu výsledkom. Chlapcom ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a gratulujeme.